L’Occitane ile Cildi Güçlendiren Ölmezotu’nun Yeni Sırrını Keşfedin

39
blank

Loccitane’ın ikonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezotu süper özü kombinasyonu kullanılan Precious serisindeki yeni cilt bakım ürünü, retinolün doğal alternatifi olarak, elastikiyet kaybını ve pürüzlü dokuları onarmaya yardımcı oluyor.

L’Occitane ile retinole doğal alternatif “Ölmezotu süper bomba özü” keşfetmeye hazır mısınız? Ölmezotu esansiyel yağı cildin bariyerini güçlendiren seramid sentezini artırdığı biliniyor. Ölmezeotu esansiyel yağı ve süper öz kombinasyonu; cildin uzun süreli olarak nemini korunmasını sağlıyor. Cilt günlük hasarlara karşı daha elastik ve daha canlı görünmesine destek oluyor.

Precious Enriched Emulsion

Pürüzlü dokuları yok eden kombinasyon! Ölmezotunun kendini yenileme özelliğini taşıyan yeni Immortelle Precious serisi ölmezeotu antioksidan süper bombayı kullanıyor. İkonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezeotu süper özü kombinasyonu ile cildin elastikiyet kaybında azalma ve gözeneklerde gözle görünür iyileşme sağlıyor.

blank

Yeni Immortelle Precious Enriched Emulsion, cilt tarafından hızlıca emilen süt kıvamında sunuluyor. Ayrıca cildi dolgunlaştıran mikro hyaluronik asit ve gözenekleri ve pürüzlü dokuları düzenlemek için yüksek konsantrasyonda mercimek özü içeriyor.

Güç Yayan Altın Yağ Divine Youth Oil

Ölmezotu süper öz, ölmezotu esansiyel yağı, ölmezotu sıvı öz ve ölmezotu yağı özünün güçlü karışımını içeren Immortelle Divine serisinden Youth Oil de Argan Yağı ile zenginleşti. Youth Oil, cildi nemlendiriyor, canlılığın korunmasına ve günlük hasarlara karşı daha dirençli olmasına yardımcı oluyor.

blank

Cilde adeta kaşmir yumuşaklığı sunan ürün her bir şişesinde 600 adet ölmezotu çiçeği bulunuyor. Ölmez otu çiçeği, kırışıklıkları gözle görülür iyileştirmeye yardımcı oluyor, cilde sıkılık, elastikiyet kazandırmaya yardımcı. Cildin dolgunluğunu ve canlılığını artırmaya yardımcı oluyor. (Bülten)