Netflix Türkiye Ocak 2023 Takvimi

102
blank

Netflix Türkiye, Ocak ayı programı açıklandı. Yeni yılda Ocak ayında Netflix’te yine heyecanla beklenen diziler ve yeni filmler izleyici karşısına çıkacak. Netflix’te Ocak 2023’te hangi dizi ve filmler olacak, listeye göz atalım!

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix, Ocak ayında izleyici ile buluşacak olan yapımları açıkladı. Bu ay yayına girecek en dikkat çekici yapımların başında yerli dizi Şahmaran geliyor. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrollerinden olduğu dizi 20 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak. “Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…”

blank

Ocak ayında izleyiciyle buluşacak bir diğer dikkat çekici yapım ise: Pokemon Benzersiz Yolculuklar! Merakla beklenen dizinin ilk kısmı 6 Ocak’ta yayınlanacak.

blank

İlk sezonuyla beğeni toplayan Ginny & Georgia uzun bir aranın ardından ikinci sezonuyla izleycilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Wellsbury’deki yaşamla baş etmeye çalışan Georgia ve Ginny’yi yeni ilişkiler ve zorluklar bekler. Ta ki geçmişlerinden gelen sırlar her şeyi tehlikeye atana dek.

blank

Popüler kültür ikonu model ve oyuncu Pamela Anderson’un daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntüleri, kişisel günlükleri üzerinden sarsıcı aşkları ve karıştığı kaset skandalı ve şöhretin basamaklarını tırmanma hikayesi anlatan belgesel Ocak ayında yayınlanacak yapımlar arasında en çok dikkat çekenlerden. Yapımı yıllardır süren belgesel, 31 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak.

blank

Ocak Ayında Netflix’te Ne Var?

Ocak ayında izleyiciyle buluşacak diğer yapımlar ise şu şekilde:

4 Ocak – The Lying Life Of Adults

5 Ocak – Ginny & Georgia 2. Sezon

5 Ocak – Copenhagen Cowboy

6 Ocak – Solgun Mavi Gözler

6 Ocak Pokemon Benzersiz

Yolculuklar: Dizi 1. Kısım

10 Ocak – Baltalı Otostopçu

12 Ocak – Vikings: Valhalla 2. Sezon 12 Ocak – Kung Fu Panda: Ejderha

Şövalye 2. Sezon

19 Ocak That ’90S Show

20 Ocak – Şahmaran

27 Ocak – Ah Siz İnsanlar

30 Ocak- Prenses Gücü

31 Ocak – Pamela Anderson: Bir Aşk Hikayesi