Netflix Türkiye Nisan 2023 Takvimi

142
blank

Netflix Türkiye, Nisan ayı programı açıklandı. 2023 Nisan ayında Netflix’te yine heyecanla beklenen diziler ve yeni filmler izleyici karşısına çıkacak.

Dijital yayın platformu Netflix, Nisan ayında izleyici ile buluşacak yapımları açıkladı.

Bu ay yayına girecek ve merakla beklenen yapımlar arasında Aaah Belinda filmi yer alıyor. Atıf Yılmaz’ın yönettiği ve başrolünde Müjde Ar’ın oynadığı 1986 yapımı Türk filmi yeniden çekildi. Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde bu kez Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu başrolde yer alıyor. “Bir şampuan reklamı çekiminde kendini gizemli bir şekilde bambaşka bir hayatın içinde bulan ünlü oyuncu Dilara, kendi kimliğini geri kazanmak için bu hayatı mükemmel oynamalıdır.”

blank

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Boğa Boğa filmi de bu ay listede yer alan dikkat çekici yerli yapımlardan. Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı yapım 21 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

blank

Boğa Boğa, aradıkları huzuru bulmak için Ege’de bir köye yerleşen İstanbullu bir çiftin hikayesini konu ediyor. İstanbul’dan ayrılarak Ege’ye yerleşen çift, burada aradıkları huzuru bulacaklarına inanır. Ancak onlar çok geçmeden yerleştikleri kasabada pek çok düşmana sahip olduklarını anlarlar.

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden komedi-macera konulu “Patron Bebek” animasyon serisi bu kez Patron Bebek: Beşiğe Dönüş- 2. sezonuyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

blank

Nisan Ayında Netflix’te Ne Var?

Nisan ayında izleyiciyle buluşacak diğer yapımlar ise şu şekilde:

1 Nisan – The Blacklist – 9. Sezon

5 Nisan – Lewis Capaldi: How I’m Feeling Now

6 Nisan- Beef

7 Nisan – Aaahh Belinda

8 Nisan – Açlık

13 Nisan – Florida Man

13 Nisan – Patron Bebek: Beşiğe Dönüş- 2. sezon

17 Nisan- Mahalleden Arkadaşlar

21 Nisan – Boğa Boğa

21 Nisan – Bir Kez Daha

27 Nisan Sweet Tooth – 2. sezon

27 Nisan – Ateşböceği Yolu: 2. sezon 2. Kısım