Netflix Türkiye Mayıs 2023 Takvimi! Kurak Günler Ne Zaman Yayınlanacak?

308

Netflix Türkiye, Mayıs ayı programı açıklandı. 2023 Mayıs ayında Netflix’te yine heyecanla beklenen diziler ve yeni filmler izleyici karşısına çıkacak.

Dijital yayın platformu Netflix, Mayıs ayında izleyici ile buluşacak olan yapımları açıkladı.

Bu ay yayına girecek ve heyecanla beklenen yapımlar arasında gerçek bir hikâyeden uyarlanan başrollerinde Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül’ün yer aldığı Terzi dizisi var. Merakla beklenen dizi 2 Mayıs tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Vizyona girdiği andan itibaren büyük ses getiren Kurak Günler, 19 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak. Emin Alper’in yazıp yönettiği filmin başrollerinde Selahattin Paşalı ve Ekin Koç yer alıyor küçük bir kasabaya atanan idealist genç bir savcının yaşadığı ilginç olayları anlatan film . pek çok festivalde ve ödül töreninde ödül almıştı.

Yaşadığı trafik kazası sonucu erken yaşta aramızdan ayrılan Barış Akarsu’nun hikayesini anlatan Barış Akarsu “Merhaba”, bu ay ekranlarda olacak. İsmail Ege Şaşmaz’ın başrolde yer aldığı film şarkıcının müziğe olan tutkusunu ve yıldız olma sürecini anlatıyor. 

Bir diğer dikkat çekici yapım ise: Ultraman. İlk iki sezonuyla izleyicilerden tam not alan yapım üçüncü sezonuyla 11 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak.

Mayıs Ayında Netflix’te Ne Var?

1 Mayıs – Maşa ile Koca Ayı 5. Sezon

2 Mayıs – Terzi

4 Mayıs – Queen Charlotte A Bridgerton Story

9 Mayıs -Hannah Gadsby Something Special

11 Mayıs – Ultraman 3. Sezon

12 Mayıs – Mulligan

12 Mayıs – The Mother

12 Mayıs – Queer Eye 7. Sezon

16 Mayıs – Anna Nicole Smith: Beni Tanımıyorsunuz

18 Mayıs – Yakitori: Soldiers of Misfortune

19 Mayıs-Kurak Günler

19 Mayıs – Selling Sunset 6. Sezon

22 Mayıs – Gizemli Vakalar 3. Kısım

25 Mayıs – Fubar

25 Mayıs- Barış Akarsu “Merhaba”