Home Yaşam Netflix Nisan 2022 Programı Belli Oldu

Netflix Nisan 2022 Programı Belli Oldu

329

Netflix Türkiye’nin Nisan 2022 takvimi belli oldu. Heyecanla beklenen yerli ve yabancı birçok dizi, film Nisan ayında izleyici karşısına çıkacak.

Dijital yayın platformu Netflix, Nisan ayında yine birbirinden ilginç yapımların olduğu merakla beklenen bir programla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Meriç Aral ve Ertan Saban’ın yer aldığı Netflix dizisi Into The Night evreninin uzantısı olan Yakamoz S-245, 20 Nisan’da heyecan dolu hikayesi ile seyirci ile buluşacak. Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, denizaltına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri nefes kesen mücadeleyi konu alıyor.

Netflix takviminde bu ayın en merakla beklenen yapımlarından bir diğeri ise Elite. İlk dört sezonuyla izleyicilerden tam not almayı başaran Elite, 5. sezonuyla izleyicisiyle buluşacak. Dikkat çeken yapım 8 Nisan’da yayına girecek.

Nisan ayında seyircisi ile buluşacak dikkat çeken bir yapım da: Ozark! Suç drama türündeki dizi 4. sezonun 2. kısmiyla 29 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

Bu ay çok konuşulacak bir belgesel izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor: Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar! Marilyn Monroe’nun hayat hikayesine odaklanan yapım 27 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.


Nisan Ayında Netflix’te Ne Var?

Nisan ayında izleyiciyle buluşacak diğer yapımlar ise şöyle:
1 Nisan – Apollo 10 1 / 2: Uzay Çağında Çocuk Olmak
1 Nisan- The Buble
7 Nisan – Uzaya Dönüş
8 Nisan- Elite 5. Sezon
8 Nisan- Arada Bir Yerde
8 Nisan – Metalciyiz Biz
8 Nisan-Kristal Kızlar
12 Nisan-Hard Cell
15 Nisan – Yaşamak İçin Oyna
15 Nisan Bir Skandalin Anatomisi
19 Nisan Pacific Rim: The Black 2. Sezon
20 Nisan – Yakamoz S-245
20 Nisan Russian Doll 2. Sezon
22 Nisan-Yol Arkadaşım
27 Nisan – Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar
28 Nisan – Tavşan Samuray: Usagi Günlükleri
29 Nisan Ozark 4. Sezon 2. Kısim
29 Nisan – Grace And Frankie 7. Sezon