Victoria Beckham, Yılın Düğününde Giydiği Slip Elbisesinin Detaylarını Paylaştı

271
blank

Dünyaca ünlü şarkıcı model ve tasarımcı Victoria Beckham, geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle evlenen oğlu Brooklyn Beckham’ın düğününde giydiği metalik renkli, dantelle süslenmiş elbisesinin tasarım süreci detaylarını sosyal medya hesabından paylaştı.

David Beckham ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham ve babası milyarder olan Nicola Anne Peltz’ın ihtişamlı düğünü hala konuşuluyor. Yılın düğününde Eski Spice Girls üyesi tasarımcı Victoria Beckham’ın kusursuz fiziği ve kendi tasarladığı metalik renkli slip askılı elbisesi ilgi odağı oldu.

blank

“Ay Işığının Denize Yansımasından İlham Alındı”

47 yaşındaki Victoria Beckham sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla merak konusu olan elbisesi hakkında detayları paylaştı. Beckham, elbisenin ay ışığının denize yansımasından ilham alınarak özel tasarım parlak kumaşla tasarlandığını yapımının 5 gün sürdüğünü ifade etti.

blank

Elmas Kolyesi Merak Konusu Oldu

Beckham’ın düğün stillerine ilham verecek slip elbisesi Fransız danteliyle tamamlandı. Dağınık formdaki topuz saç modelini tercih eden Victoria Beckham’ın 21.5 karatlık elmas kolyesi de dikkatleri üzerine topladı.

blank