Şeyma Subaşı, Yılbaşında Hailey Bieber’ın Giydiği Elbiseyi Giydi, Yorumlar Gecikmedi

259
blank

Şeyma Subaşı, dün gece katıldığı yılbaşı partisinde daha önce Hailey Bieber’in Oscar töreninde giydiği elbiseyi tercih etti. Elbise ile verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı’na takipçilerinden çok sayıda yorum geldi.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Şeyma Subaşı paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Stiliyle en çok konuşulan kadınlardan biri olan Şeyma Subaşı, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını takip ve tercih ediyor.

blank

Şeyma Subaşı son olarak 2023 yılbaşı partisinde Hailey Bieber’ın 94. Oscar Töreninde tercih ettiği nude tonlardaki cutout YSL marka elbiseyi giydi.

blank

Geceden pozlarını Instagram hesabından paylaşan Subaşı’na elbise ile detayı fark eden takipçilerinden yorum gecikmedi. Bazı kullanıcılar “Çok yakışmış” yazarken bazıları ise “Hailey’e çok benzemişsin” “Hailey hayranı” gibi yorumlarda bulundu.

blank

Şeyma Subaşı ve Hailey Bieber’ın hem fiziksel görüntüsü, hem de stili çok benzetiliyor. Hatta Subaşı, Justin Bieber’ın eşi Hailey Baldwin Bieber’ı taklit ettiği iddialarıyla zaman zaman gündeme geliyor.

blank

Tarzından ve pozlarından ilham aldığı da söylenen Şeyma Subaşı daha önce Hailey’in giydiği elbiseyi giymiş ve Instagram’da aynı pozu verip eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

blank

Subaşı fotoğrafa “Büyük beyinler benzer düşünür” notunu ekleyerek eleştirileri önlemek istedi. Ancak bu hamlesi takipçilerinin dilinden kurtulmaya yetmedi.