Merve Boluğur’dan Düğün Pozları! İşte Boluğur’un 2 Gelinliği

144
blank

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sevgilisi DJ Mert Aydın ile bu akşam nikah masasına oturdu. Sosyal medya hesabından düğüne hazırlandığı anları da paylaşan güzel oyuncunun tercih ettiği 2 gelinlik de beğeni topladı.

Merve Boluğur, geçtiğimiz ay evlenme teklifini kabul ettiği sevgilisi DJ Mert Aydın ile dünyaevine girdi. Başarılı oyuncu Merve Boluğur, nikahtan önce sosyal medya hesabından soyadını ‘Aydın’ olarak güncelledi.

blank

Art Arda Düğün Pozlarını Paylaştı

Boluğur, düğün için saç ve makyajının yapılarak hazırlandığı anları sosyal medya hesabından yayınladı. Yaklaşık dört aydır aşk yaşayan çiftin mutlu anları fotoğraf karelerine yansıdı. Hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan ünlü oyuncu çok sayıda tebrik mesajı da aldı.

Gelinlik Tercihleri Tam Not Aldı

Üzerinde taş işlemeleri olan kabarık bir gelinlik daha giymeyi tercih eden Merve Boluğur, fotoğrafa “Gelin gibi gelin” notunu düştü. Boluğur’un Tolga Çam imzalı uzun kollu işlemeli gelinliği hayranlarından tam not aldı.

blank

Merve Boluğur göz dolduran bu gelinlik dışında ikinci bir gelinlik ile de poz verdi. Düğün sonrası eğlence için tercih ettiği püskül detaylı mini gelinlik seçimi ile de oldukça beğeni topladı.

blank