Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Düğününden İlk Fotoğraflar Ortaya Çıktı

152
blank

Las Vegas’ta geçtiğimiz ay nikah masasına oturan Jennifer Lopez ile Ben Affleck çiftinin ABD’nin Georgia eyaletindeki 8,9 milyon dolarlık malikanelerinde gerçekleşen düğünlerinden ilk görüntüler ortaya çıktı.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Las Vegas’ta gerçekleştirilen sade nikahlarının ardından ailelerin ve arkadaşlarının katılımıyla 3 gün sürecek yeni bir tören düzenleyecekleri öne sürülmüştü. Ünlü çiftin prova yemeği, düğün ve piknikten oluşan 3 günlük bir program hazırladığı konuşulanlar arasındaydı.

blank

Yılın düğünü 50 yaşındaki aktör Ben Aflleck’in Georgia’daki evinde gerçekleşti. Ben Affleck’in Georgia’daki lüks malikanesinde yapılan düğün töreninden ilk görüntüler paylaşıldı. Gözde çift JLo ve Ben Affleck; George Clooney, Jane Fonda ve Renée Zellweger’ın da aralarında bulunduğu ünlüler geçidinin yer aldığı bir konuk listesiyle Georgia, Savannah yakınlarındaki geniş mülklerinde 1 milyon dolarlık bir kutlamaya ev sahipliği yaptı.

blank

Gelin ve Damat Dışında Konuklar da Beyaz Giydi

53 yaşındaki Jennifer Lopez, kutlama için ABD’li tasarımcı tarafından uyarlanmış özel Ralph Lauren imzalı gelinlik giyerken Ben Affleck ise siyah beyaz bir smokin tercih etti. Çiftin çok konuşulan düğün fotoğraflarında Lopez’in uzun duvağı ve tüm davetlilerin beyaz giymesi dikkat çekti.

blank
blank

Hollywood’un gözde çiftlerinden, Latin şarkıcı Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. 17 yıl sonra tekrar bir araya gelen çift, 2022 yılında nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımı atmıştı. Ünlü çift 17 Temmuz’da ise sonunda nikah masasına oturdu.

blank