Bihter Filminden Kareler Geldi! İşte Yeni Bihter’in İlk Görüntüsü

242

Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı Bihter filminden yeni kareler geldi. Farah Zeynep Abdullah’ın pembe detaylı hasır şapka ve beyaz elbiseli “Bihter” görünümü sosyal medyada birçok yoruma konu oldu.

Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu’nun dönem filmi Bihter merak uyandırmaya devam ederken yıl sonunda yayınlanacak yapımdan ilk görüntü yayınlandı. Çekimleri devam eden ve 1900’lü yıllarda geçeceği söylenen filmden Bihter karakterinin yer aldığı kareler yayınladı.

Farah Zeynep Abdullah’ın projedeki yeni imajı izleyicileri ikiye böldü. Ünlü oyuncu çekimlerdeki karelere pembe gül detaylı hasır şapkası, inci kolyesi, pembe çiçek detaylı beyaz elbisesi ile yansıyor. Kimi sosyal medya kullanıcıları Farah Zeynep Abdullah’ı Bihter karakterine çok yakıştırıp övgü dolu yorumlar yaparken, bazıları ise Beren Saat’in oynadığı Bihter karakteriyle kıyaslama yaparak “Olmamış” “Gördüğümde Bihter karakteri canlanmıyor gözümde” yorumunda bulundu.

Mehmet Binay ve Caner Alper’in yönettiği filmin senaryosunu Merve Göntem kaleme alacak. Bihter’i Farah Zeynep Abdullah’ın Behlül’ü de Boran Kuzum’un oynadığı filmin kadrosunda yer alan diğer oyuncular ise şöyle; Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan ve Tilbe Saran.