48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Kırmızı Halı Şıklığı

521

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün gece düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gecede şıklık yarışı yaşandı. Ödül töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve saç stilleriyle Kırmızı Halı’da objektiflere poz verdi.

Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, yılın en görkemli gecesi 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuştu.

Kaan Urgancıoğlu-Pınar Deniz

Pantene ana sponsorluğunda Hürriyet tarafından düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini tamamlayan saçlarıyla göz doldurdu.

Pantene önderliğinde gerçekleştirilen BlindLook iş birliği sayesinde görme engelli bireyler de bu sene ilk kez Pantene Altın Kelebek gecesinde kırmızı halı heyecanına ortak olma şansı buldu.

Kırmızı Halıda Şıklık Yarışı           

Ödül töreni bu yıl da Demet Özdemir Koç, Rachel Araz Kiresepi, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Emir Tekin, Zeynep Bastık, Edis, Bengü, Ebru Yaşar, Sefo, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Hafsanur Sancaktutan, Deren Talu, Nisa Bölükbaşı, Onur Seyit Yaran, Fezi Altun, Seçkin Süngüç gibi pek çok ünlü isimler arasında adeta şıklık yarışına sahne oldu.

İşte Zorlu PSM’de gerçekleşen törenden kareler;

Demet Özdemir
Ezgi Mola
Hafsanur Sancaktutan
Ebru Yaşar
Şevval Sam
Ceyda Kasabalı- Fırat Albayram
Zeynep Bastık-Edis
Su Burcu Yazgı Coşkun
Çağla Şıkel
Sefo
Özgü Kaya
Bengü
Nilsu Berfin Aktaş

48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Kazananlar

2022 Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödül kazanan isimler ise şöyle;

Yıldızı Parlayan Ünlü – Nilsu Berfin Aktaş

Yıldızı Parlayan Ünlü – Özgü Kaya

Yıldızı Parlayan Ünlü – Su Burcu Yazgı Coşkun

Yıldızı Parlayan Ünlü – Taro Emir Tekin

En İyi Kadın Oyuncu (Yargı) – Pınar Deniz

En İyi Erkek Oyuncu (Yargı) – Kaan Urgancıoğlu

En İyi Dizi – Yargı

En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu (Erşan Kuneri) – Ezgi Mola

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu (Gibi) – Feyyaz Yiğit

En İyi Komedi Dizisi – Gibi

En İyi Kadın Şarkıcı – Zeynep Bastık

Yılın En İyi Erkek Şarkıcı – Edis

En İyi Gündüz Kuşağı Programı ve En İyi Kadın Sunucu (Müge Anlı ile Tatlı Sert) – Müge Anlı

En İyi Erkek Sunucu (Kenan İmirzalıoğlu) – Kenan İmirzalıoğlu

Yaşam Boyu Başarı Ödülü – Emel Sayın

En İyi Yönetmen (Yargı) – Ali Bilgin

En İyi Senarist (Yargı) – Sema Ergenekon

En İyi Çocuk Oyuncu (Bir Küçük Gün Işığı) – Azra Aksu

En İyi Arabesk Fantazi Müzik Kadın Şarkıcı – Ebru Yaşar

En İyi Arabesk Fantazi Müzik Erkek Şarkıcı – Bilal Sonses

En İyi Influencer-Youtuber Ödülü – Ceyda Kasabalı &Fırat Albayram (N’oluyo Ya!)

En İyi Yarışma – MasterChef

En İyi Dijital İçerik (Konuşanlar) – Hasan Can Kaya

En İyi Magazin Programı – Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

Başarı Ödülü – Polat Yağcı (Şarkılar Bizi Söyler)

En İyi Halk Müziği Kadın Şarkıcı – Şevval Sam

En İyi Halk Müziği Erkek Şarkıcı – Resul Dindar

En İyi Rapçi – Sefo

En İyi Spor Programı – Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova (Yüzde Yüz Futbol)