Emma Watson, Prada’nın Marka Yüzü Oldu

77
blank

İngiliz aktris ve aktivist Emma Watson, lüks İtalyan markası Prada’nın yüzü oldu. Genç oyuncu markanın yeni̇ güzellik kampanyasında başrolde oynarken aynı zamanda yazıp yönetti. Saçlarını  pixie model kestiren güzel oyuncu yeni tarzını da hayranlarının beğenisine sundu.

Harry Potter serisiyle tüm dünyada büyük hayran kitlesine ulaşan İngiliz oyuncu Emma Watson İtalyan moda devinin yüzü oldu. Watson, Prada ile olan ortaklığı için sadece yaklaşan kampanyanın başrolünü üstlenmekle kalmadı, aynı zamanda kampanyayı yönetmek üzere kamera arkasına da geçti.

Lüks Marka ile İşbirliği Sonrası Açıklama

32 yaşındaki Emma Watson son Instagram paylaşımında bu kampanyaya ilişikin “Prada benden yeni parfüm kampanyasının yüzü olmamı istediğinde, kampanyayı yönetip yönetemeyeceğimi sordum. “Aylar sonra, bana duydukları inancın sonuçlarını hepinizle paylaşabiliyorum.” Sanatımın bu parçasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum ve umarım siz de benim yapmaktan keyif aldığım kadar keyif alırsınız. İnanılmaz işbirlikçi ekibim olmadan bunu asla yapamazdım. Zamanınız, bağlılığınız, yeteneğiniz ve tutkunuz için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

blank

Pixie Kesim Yeni Saçlarını Görücüye Çıkardı

Markanın yeni parfümü “Paradoxe” için kamera karşısına geçen yıldızın yeni tarzı da dikkatleri üzerine topladı. Güzel ve Çirkin,Küçük Kadınlar  gibi yapımlarla da ilgi odağı olan yıldız isim saçlarını kısacık kestirdiği yeni tarzını görücüye çıkardı.

Markanın ikonik üçgen logosundan ilhamla yaratılan parfüm, yakında satışa sunulacak.