Cardi B’nin Altın Kuş Kafesi Çantası Sosyal Medyayı Salladı

0
29
blank

Dünyaca ünlü Amerikalı rap şarkıcısı Cardi B, Sevgililer Günü hediyesi 140 bin liralık altın kuş kafesi çantasını Instagram’da paylaşınca sosyal medyanın diline düştü.

ABD’li rapçi Cardi B’nin kuş kafesi çantası sosyal medyayı karıştırdı. İlginç giyim tarzı ve pozlarıyla adından söz ettiren Cardi B, bu kez Sevgililer Günü için eşi Offset’ten, gelen 20 bin 500 dolarlık yaklaşık 140 bin TL’lik Chanel marka kuş kafesi şeklindeki çantasıyla ilgi odağı oldu.

blank

Markanın Sonbahar Öncesi Koleksiyonundan
28 yaşındaki bir çocuk annesi Cardi B, Instagram’da Chanel altın kuş kafesi şeklindeki el çantasının videosunu yayınladı. Kuş kafesi çantası, lüks Fransız markasının 2020 sonbahar öncesi koleksiyonundan bir parça ve altın kuş kafesi yapısının içinde büzgü ipli deri çantayla üst ve alt tarafa sarılmış elmaslar bulunuyor. Çantanın alt kısmında ise inciler ve ikonik “CC” logosu bulunuyor.

blank

Kafesten Çanta Fiyatıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı
Çantayı Instagram’da takipçileriyle paylaşan Cardi B yorum yağmuruna tutuldu. Cardi B’nin, kameraya çantanın 20 bin 500 dolarlık fiyat etiketini de gösterdiği görüldü. Video yayımlandığından beri 2,5 milyondan fazla izlendi ve altına binlerce kişi yorum yaptı. Özellikle de çantanın fiyatı çokça eleştirildi.

blank

Çantayla ilgili paylaşılan yorumlar arasında şunlar yer aldı; “Bunun ne olduğunu bile bilemeyecek kadar fakirim ama çok tatlı”

“Neden fiyat etiketini göstermeniz gerekiyor?”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here