adL x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 Koleksiyonu Modaseverleri Büyüledi

575

Türkiye’nin kadın modasında trend markalarından adL, yeni “adL Night Zoom x Mert Aslan” Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda özel bir defileyle tanıttı.Ünlü stil danışmanı Mert Aslan’ın hazırladığı yeni koleksiyonu “Song of the Rose”un bu özel daveti Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti.

adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunda, adL’nin renkli ve feminen kadını, Mert Aslan’ın zamansız şıklığıyla buluştu.

Mevsimin Kasvetine Meydan Okuyan İddialı Tasarımlar

Geçmişten bu yana modanın en güzel zamanlarını günümüze taşıyan koleksiyon şıklığı tüm güne yayıyor. Jakar kumaşların altın yansımalarla kendini gösterdiği tasarımlar tüm asaleti ve gücüyle ilgi uyandırıyor. Trikolar, poplinler ve denimlerde aksesuar olarak kullanılan kristaller tasarımlara adeta birer mücevher etkisi veriyor. Kadife ve taftaların ihtişamları koleksiyona güç katanlar arasında yer alıyor. Siyah bukletler kadar fuşyaların ve kırmızıların da dikkat çektiği koleksiyonda altın rengi düğmelerin çarpıcı güzelliği hayranlık uyandırıyor. Satenle çarpıcı bir buluşma gerçekleştiren puantiyeler tüm cazibesiyle mevsimin kasvetli ruh haline meydan okuyor.

Animal Print ve Payetli Detaylar

Kırmızı ve fuşya tonlarıyla renklenen ve çarpıcı görünümler sergileyen koleksiyon, leopar ve kaplan desenleriyle de gövde gösterisinde bulunuyor. Beklenmedik payet dokunuşları koleksiyona yıldızların ışıltısını katıyor.

Defilede 40 Look Sergilendi

Çırağan Sarayı’nın görkemli ambiyansında gerçekleşen defilede koleksiyondan 40 look sergilendi. İlk defa bu davette görücüye çıkan koleksiyonu yakından inceleyen davetliler beğendikleri parçaları satın aldılar.

Davette Ünlüler Geçidi

Gülün iddialı romantizminden esinlenen koleksiyonu davetine Feryal Gülman, Nükhet Duru, Buket Taşdelen, Işıl Reçber, Pınar Altuğ Atacan, Edvina Sponza, Esra İnceefe, Mihre Mutlu, Arzu Kunt, Bahar Şer, Ece Vahapoğlu, Müge Tezman Sırmabıyık, Yasemin Öğün, Sibel Karakaşlı gibi isimler katıldı.

adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” koleksiyonu, 25 Ekim 2022 tarihi itibariyle adL’nin seçili mağazalarında ve adL.com.tr üzerinden satışa sunulacak.