Beaulis’ten Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon

300

Beaulis, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı yeni koleksiyonunu satışa sunuyor. Koleksiyonda; maskaradan allığa, far paletinden eyelinera kadar 10 farklı ürün çeşidi bulunuyor.

Gratis’in trend renkleri, uygun fiyatlı ürünleri ile sevilen markası Beaulis, ürünlerini çeşitlendirerek makyaj trendlerine yön vermeye ve makyaj çantalarındaki yerini genişletmeye devam ediyor. Beaulis’in Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı yeni ürün koleksiyonunda cilt, göz ve dudak kategorilerinde 10 farklı ürün yer alıyor. Sevgililer Günü’ne hazırlanmak ya da sevdiklerine hediye almak isteyenler için Beaulis’in yeni ürünleri Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da tüketiciler ile buluşuyor.

Beaulis Pearl It Aydınlatıcı

Cilde aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazandıran Beaulis Pearl It Aydınlatıcı, tek başına kullanılabildiği gibi allık ve bronzer ile de karıştırılarak da kullanılabiliyor.

Beaulis Warm It Krem Allık

Kremsi ve yumuşak dokusu ile yanaklarda ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Özel formülü sayesinde cilt ile hızla bütünleşen ve kolay bir kullanım sağlayan allığın 3 farklı renk tonu bulunuyor.

Beaulis Loose It Sabitleyici Toz Pudra

Ciltte uzun süre kalıcılık sağlayan formülü ile ten makyajını sabitleyerek gün boyu pürüzsüz ve mat bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor.

Beaulis Tint It Fondöten

E ve K vitaminleri ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde cilt ile tamamen bütünleşerek cilde pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandıran Beaulis Tint It Fondöten, cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda cildin nemlenmesine yardımcı oluyor.

Beaulis Flash It Far Paleti

4 farklı palet seçeneğinin yer aldığı Beaulis Flash It Far Paleti, kolay dağılan yüksek pigmentli renkleri ile göz kapaklarında topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renk seçenekleriyle hem gece hem de gündüz makyajı için kullanım alanı sağlıyor.

Beaulis Lift It Suya Dayanıklı Maskara

Suya dayanıklı yapısı ve gün boyu kalıcı formülü ile gözlerin belirginleşmesine yardımcı oluyor. Özel olarak dizayn edilmiş fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayıran, topaklanmayı ve birbirine yapışmasını önleyerek kıvrım da kazandırmaya destek oluyor.

Beaulis Fake It Kahverengi Maskara

Renkli maskara çeşitlerinden en çok tercih edilen kahverengi maskara açık tonlardaki kirpiklerin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Plastik fırçası sayesinde kirpikleri uzatırken, ince yapısı sayesinde de alt kirpiklere rahatça uygulama olanağı sunuyor.
Beaulis Glide It Eyeliner

Kirpik çizgisi boyunca tek bir hareketle inceden kalına doğru istenilen çizgilerin oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Beaulis Style It Şekillendirici Kaş Sabunu

Çok amaçlı ambalajı sayesinde kolay kullanım sağlayan Beaulis Style It Şekillendirici Kaş Sabunu, ağırlık yapmayan formülü ile kaşlarda kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Beaulis Plump It Dolgunlaştırma Etkili Dudak Parlatıcısı

Yüksek etkili pigmentasyonu ile dudaklarda uzun süre parlak ve dolgun bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Özel formülü ile yapışkanlık hissi bırakmayor ve 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. -Bülten-