Kiko Milano’dan Yaz Koleksiyonu: Gold Reflections

275

Kiko Milano, İtalyan sahillerinde güneşin bütün güzelliği ile kendini gösterdiği, altın yansımalardan ilham alan göz alıcı yaz koleksiyonu Gold Reflections’ı makyaj severlerle buluşturdu.

Kiko Milano Gold Reflections koleksiyonunda yenilikçi formüller ve dokular dikkat çekerken, koleksiyonda yer alan ürünlerin tümü İtalyan yazının ruhunu yansıtmak üzere tasarlandı. Gün batımının göz alıcı renkleri ve güneş ışığının en güzel yansımalarını yaz makyajına taşıyan koleksiyon, kullanıcılarının benzersiz özelliklerini ön plana çıkaracak ürünler içeriyor.

Koleksiyonda güneşin cilde verdiği doğal bir ışıltıyı yansıtan baked bronzerlar, inovatif formülleri ile dikkat çeken allıklar, ikonik 3D Hydra Lip Glosslar ve SPF 30’lu rujlar fark yaratıyor.

Kiko Milano Gold Reflections Koleksiyon Ürünleri

Hydra Gleam Lip Balm: Altın parçacıkları ile zenginleştirilmiş nemlendirici dudak balmı gösterişli ve beslenmiş dudaklar için inci gibi parlak bir bitiş sunuyor.

Gleaming Face &Body Liquid:  Işıl ışıl bitişli besleyici yüz ve vücut ürünü, duyusal bir dokuya sahip. Cilde doğal bir ışıltı verirken, onu yumuşak ve ipeksi bir his ile sarıyor.

Gold Reflections: Yüz

Flawless Mirage Luminous Face Base:  Makyaj bazının esnekliği ile aydınlatıcının parlaklığını bir araya getiren makyaj bazı, cildi pürüzsüzleştiriyor, nemlendiriyor ve rahat, hafif bir his bırakıyor.

Summerproof Powder Foundation Spf 50: Islak ve kuru kullanılabilen SPF50 güneş korumasına sahip toz fondöten, suya ve terlemeye dayanıklı.

Sunkissed Baked Bronzer: İpeksi dokunuşlu formülü ile cilde doğal bronzlaşmış bir etki veriyor. Koleksiyonda 4 farklı tonu ile yer alan bronzer, yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

Fusion Glow Blush: Benzersiz krem – toz dokusuna sahip allık, koleksiyonun en inovatif ürünlerinden. Işıltılı etkisinin yanı sıra yoğun pigmentasyonlu yapısı ile harika bir renk salınımına sahip krem allık, baştan çıkarıcı pırıl pırıl bir görünüm sunuyor.

Gleaming Waves All Over Highlighter:Yüz, göz ve dekoltede kullanmak için ideal bir ürün olan aydınlatıcı, süper yoğun renk salınımına sahip.

Sculpt & Highlight Face Stick: Kontür için bronzer ve aydınlatıcıdan oluşan 2’si 1 arada ürün, bronzer tarafı ile yüzde kontür etkisi yaratırken, aydınlatıcı tarafı ile yüze hafif ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Gold Reflections: Gözler

Gold Reflections koleksiyonu, İtalyan günbatımının güzelliğinden ilham alan yumuşak renkli far paletleri ile gözlere atın ışık yansımaları katıyor.

Sun Mirage Eyeshadow Palette: Mat ve metalik 9 renkten oluşan far paleti, yumuşak ve derin tonları harmanlıyor. Koleksiyonda yer alan 2 paletten ilki, sıcak tonları ile İtalyan gün doğumunun nüanslarını yansıtırken, ikinci palet ise soğuk tonlarla gün batımından esinleniyor.

Sun Mirage Liquid Eyeshadow: 10 saate varan kalıcılığı bulunan likit göz farı yoğun ve güçlü renk verme etkisi ile beraber süper pigmentli dokusu sayesinde yoğun renk salınımına sahip. 

48H Wear Waterproof Eye Marker: Yoğun şekilde renk veren siyah çift uçlu göz kalemi, iki eyeliner tarzından birini seçmeye olanak veriyor.

10h Wear Graphıc Eyeliner & Kajal: 10 saat kalıcılığa sahip eyeliner ve kajal göz kalemi, yoğun renk veren dokusu ile yaratıcı yaz görünümlerini gerçekleştirmek için dolgun ve parlak renkler sunuyor.

Volume & Care Effect Mascara, Yoğun siyah pigment ve ekstra hacim etkisine sahip maskara kirpiklere bakım yaparken onları göz alıcı bir görünüme kavuşturuyor.

Gold Reflections: Dudaklar

12h Wear Waterproof Lip Liner: 12 saate kadar kalıcı suya dayanıklı dudak kalemi, etkileyici yaz görünümleri için dolgun ve parlak renkler sunuyor.

Gleam & Care SPF30 Lipstick: SPF 30 güneş koruması içeren nemlendirici ruj, inovatif formülü ile koleksiyonun yıldızlarından biri. Yumuşak yapıdaki ürün, dudaklarda kayıyor ve hemen sabitleniyor; dudaklara pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

3D Hydra Lipgloss Limited Edition, Kiko Milano’nun ikonik lipglossu 3D Hydra, Gold Reflections koleksiyonuna özel 3 yeni ve sınırlı sayıda üretilmiş rengi ile ilk defa bir koleksiyonda yer alıyor.

Sunset Mirage Nail Lacquer: Yalnızca bir kat uygulamayla renk veren oje, 3 sezon rengi ile koleksiyonda yerini alıyor.