Güzellik Tutkunlarının Favorisi Tarte Cosmetics Artık Türkiye’de

47
blank

İlhamını doğal içeriklerden alan Tarte Cosmetics, Sonbahar’a renkli dünyasıyla heyecan getiriyor. Maureen Kelly’in imzasını taşıyan Tarte Cosmetics artık Türkiye’de Sephora’da makyaj tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Tarte Cosmetics, doğanın muhteşem renk kodlarını ve güzellik algısını, hem eğlenceli hem de performansı yüksek ürünlerden oluşan bir makyaj koleksiyonuyla sunuyor.

blank

Mat Bitişli Yeni Shape Tape Kapatıcı

Tarte Cosmetics’in en yeni üyesi doğal mat bitişli Shape Tape Kapatıcı, göz altı bölgesine doğal bir aydınlık vererek, kusursuz bir görüntüyü destekliyor. Göz altlarındaki koyu halkaları minimize eden ürünün jumbo boy aplikatörü ise uygulanan bölgeyle uyum sağlıyor. Ayrıca uzun süreli kalıcılık özelliği ile de dikkat çekiyor.

blank

Sonbahar Makyajına Yeni Dokunuş

Kirpiklere hacim sağlayan maskaralar, bronz ve altın renklerinin tüm parıltısını ortaya çıkaran far paletleri, göz altına doğal bir ışıltı yansıtan kapatıcılar ve ikinci bir ten hissi veren likit fondötenlerle sonbahar makyajlarını benzersiz bir dokunuşla buluşturuyor.

blank

Meyve ve bitki özlerinin doğal gücüyle formüllerini geliştiren Tarte Cosmetics’e ait tüm ürünlere Sephora mağazalarından, sephora.com.tr ve Sephora Mobil Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. (Bülten)