Flormar’ın İkonik Likit Mat Ruju Kiss Me More Yenilendi!

134
blank

Murumuru yağı özü içeren yeni formülü ile “ekstra nem ve kalıcılık” sağlayan Flormar Kiss Me More likit mat ruj serisi, 21 renk seçeneği ile makyaj severlerle buluşuyor.

Flormar’ın ikonik likit mat ruju yeni formülü ve seriye eklenen yeni 5 rengiyle makyaj severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Murumuru yağı özü içeren yeni formülü sayesinde dudakları nemlendiren, transfere dayanıklı ve uzun süre kalıcı performansıyla dağılma ve bulaşmayı minimuma indiriyor.

blank

Ekstra Kalıcılık ve Nem

Hafif yapısı, renk etkisini güçlendiren yoğun pigmentasyonu, dağılmayı ve bulaşmayı engelleyen transfer-proof özelliğiyle kusursuz bir likit mat ruj olarak öne çıkan Flormar Kiss Me More yenilenen formülündeki murumuru yağı özü sayesinde uzun süre kalıcılğını korurken dudakları nemlendirme özellliği ile ön plana çıkıyor. Yağ asitleri açısından zengin olan Murumuru Yağı, dudağa derinlemesine nüfuz ederek nemlendiriyor.

blank

5 Yeni Renk Seçeneği

Üçgen şeklindeki özel aplikatörü ile kolay ve etkili bir uygulama sağlayan Flormar Kiss Me More’un yeni formülünün yanı sıra yepyeni renkleriyle de “Öpücükleri Yeniliyor”…
Sezonun en trend tonlarından oluşan ve Babe, Creamy, Bachelorette, Crazy Pink, Perfect Match isimli 5 yeni rengiyle Flormar Kiss Me More serisinin toplamda 21 renk seçeneği keşfetmeniz için sizi bekliyor!

blank
31 Mart’a kadar geçerli olan Lansmana Özel Deneme Fiyatı: 139,99 TL

Likit mat ruj serisine tüm Flormar mağazaları, yetkili satış noktaları ve flormar.com.tr’den ulaşabilirsiniz. (Bülten)