Danla Bilic, Bioderma Photoderm Güneş Ürünlerinin Marka Yüzü Oldu!

239

Ünlü fenomen Danla Bilic, Bioderma’nın güneş kategorisi Photoderm serisinin dijital marka yüzü oldu. Danla Bilic’in katılımıyla düzenlenen lansmanda Photoderm’in ürünleri tanıtıldı.

Bioderma, Photoderm Güneş Koruyucu Serisi ile yüksek güneş koruması sunarak cildi hem UVA’ya hem de UVB’ye karşı koruma görevi üstleniyor. Cildi önemsediği kadar içeriğiyle de sualtı ekosistemini ve deniz canlılarını koruyan ürünlerin dijital marka yüzü ise sosyal medya fenomeni Danla Bilic oldu. Bu iş birliği, 20 Haziran Salı günü Feriye’de düzenlenen lansmanla duyurulurken ürünler de tanıtıldı.

“Sağlıklı Bir Cilt için Yaz-Kış Güneş Kremi Kullanmayı İhmal Etmiyorum”

Photoderm dijital marka yüzü Danla Bilic, “Güneşle aram iyi olsa da yaz mevsimini çok sevsem de benim en hassas noktam cildim diyebilirim. Sağlıklı bir cilt için de yaz-kış asla güneş kremi kullanmayı ihmal etmiyorum. Hiç dışarıya çıkmasam bile iç mekanlarda yapılan o çekimler için kullanılan ışıklar bile cildi olumsuz etkileyerek ciltte lekelenmelere sebep olabiliyor. İşte bu yüzden uzun süre önce cildimi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumak için kullanmaya başladığım Bioderma’nın Photoderm serisinden ürünler vardı.

Dermokozmetik ve eczanede satılan bir marka olduğundan dermatoloğumun önerisiyle almıştım. Hassas ve leke eğilimli bir cilde sahip olduğum için cilt tipime uyan Bioderma Photoderm güneş ürünlerini o günkü ihtiyacıma göre kullanıyorum. Genelde günlük olarak leke eğilimli ciltlere yönelik güneş kremi Photoderm Spot SPF50+’ı yüzüm ve vücudum için severek kullanıyorum, renkli bir ürün kullanmak istersem ise favorim tüm ciltler için uygun olan, çok yüksek güneş koruması sağlayan, su bazlı, akışkan bir dokuya sahip ve renkli güneş koruyucu Photoderm Aquafluid Light SPF50+.” dedi.

Yaz ve güneş temasının hâkim olduğu etkinlikte konuklar hem sıcak havanın tadını çıkardılar hem de ünlü fenomenle sohbet ederek keyifli anlar yaşadılar.