Retinol Serum, AHA & BHA Kırmızı Peeling! The Purest Solutions’un Favori 2 Ürünüyle Tanışın  

59
blank

Cilt bakım kategorisinde ürünleriyle adını sıkça duyuran The Purest Solutions, retinol serumu ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerine karşı mücadele ederken canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına destek veriyor. The Purest Solutions, ikonik  AHA & BHA kırmızı peeling serumu ile de eşit tonda pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenlere, cilt bakım rutinleri için iddialı bir alternatif sunuyor.

The Purest Solutions  Rejuvenatıng Retinol Serum

The Purest Solutions’un özel formüllü retinol serumu güçlü içeriği ile cilde doğrudan etki ederek canlılık ve bakım sağlıyor. Serum içeriğindeki retinol, doğal yaşlanma ve ince kırışıklıkları iyileştirme görevi üstleniyor. Hyaluronic Asit, cildin çok boyutlu nemliliğinin sağlanması ve elastikiyet kazanmasına yardımcı oluyor. Seramid ise cilt bariyerini onarıyor. Serumun özel formülasyonu cilt yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklıkları yok ederek canlı ve sağlıklı bir görünüm veriyor.

blank

Nasıl Kullanılır?

The Purest Solutions’un Vita-A Rejunevating Retinol Serumu yaşlanma karşıtı bakım, kırışıklık karşıtı etken ve nem desteği ile cildi canlandırmaya destek oluyor. Gece rutininde 1-2 damla olarak uygulanan Rejuvenating Retinol Serum, yaşlanma karşıtı olumlu etkilere sahip. Gündüzleri ise güneş kremi ile birlikte kullanılabilir.

The Purest Solutions Exfoliating Facial AHA & BHA Peeling

The Purest Solutions’un en çok tercih edilen ürünlerinden AHA & BHA peeling uygulandığı andan itibaren cildi ölü hücreler, yağ ve kirden arındırmak ve cildin yenilenmesine yardımcı olmak için geliştirildi. Pek çok cilt problemi ile savaşan AHA & BHA kırmızı peeling serum özel formülü ile kısa süreli kullanımda bile kalıcı etki yaratıyor.

The Purest Solutions’un kırmızı pelling serumu cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler, akne ve akne skarlı ciltler, gözenek problemi olan ciltler ve yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler üzerinde etki gösteriyor. Problemli cilt görünümüne son vererek taze, daha canlı ve bakımlı bir cilt görünüme yardımcı oluyor.

blank

Nasıl Kullanılır?

Yaz mevsiminin sona ermesiyle birlikte The Purest Solutions AHA Facial Peeling Serumu cilt bakım rutinlerinde tekrar yerini aldı. Sadece haftada iki gün, 3 gün arayla,10 dakika süreyle uygulamayla cildinizin canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. AHA Peeling ile birlikte cildinizin sağlığı için her mevsim güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin.

.