Caudalie’den 3’ü Bir Arada Güzellik İksiri

257
blank

Tek ürünle cildinizi hazırlayan hem makyajı sabitleyen hem de tazeleyen ürünler bir taşta çok kuş vurmak isteyenler için kurtarıcı oluyor. Caudalie, tam da bu ihtiyaca yönelik hepsi bir arada yüz spreyi Beauty Elixir’i yeni ambalajıyla güzellik dünyasına duyurdu.

16’ıncı yüzyılda Macaristan Kraliçesi’nin güzellik iksirinden esinlenerek yaratılan yüz spreyi, bitkisel özler içeren formüle sahip. Vegan formüle sahip Beauty Elixir; gül, portakal çiçeği, ferahlatıcı ve ışıltılı üzüm notaları, nane ve biberiye içeriyor. Birden çok kullanıma sahip sprey, formülünde bulunan içeriklerin renklerini yansıtan yeni cam şişesiyle de dikkat çekiyor.

blank

Güzellik Rutininizin Her Adımında

Caudalie sprey formdaki güzellik iksirini makyaj öncesi cildinizi hazırlamak, makyajınızı sabitlemek ayrıca cildinize ışıltılı bir dokunuş katmak istediğinizde yardımcı oyuncu olarak kullanabilirsiniz.

blank

Bu yaz çantanızdan eksik etmek istemeyeceğiniz Caudalie Beauty Elixir yüz spreyinden cildinizi canlandırmak, nemlendirmek ve yatıştırmak için destek alabilirsiniz. (Bülten)