Avokado Maskesi ile Cildinizi Tazeleyin

0
147
blank

Avokadonun cildinizin nem bariyerini iyileştirmeye yardımcı yağlar içerdiğini biliyor muydunuz? Yorgun, kuruyan cildinizi tazeleyerek mucize etkisi yaratacak iki malzemeli doğal avokado maskesi için bu tarifi kaçırmayın!

Yüksek mineral kaynağı olarak bilinen avokado meyvesi sağlıklı yaşam için artık öğün olarak benimsenmeye başladı. Avokado, beslenmenin yanı sıra doğal güzellik rutinlerinde liste başı olmayı da başardı. Saç bakımında dahil kullanılan bu mucizevi meyve ile cildinizi şımartabilirsiniz.

blank

Avokado meyvesi cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cildinizin esneklik kazanmasına yardımcı olur. Kuruyan cildinize evde yapacağınız avokado maskesi ile ihtiyacı olan nemi vererek canlandırabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay 2 malzemeli avakado maskesi ile cildinizi taze bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

blank

HAZIRLANIŞI
½ yumuşak avakadoyu bir kapta iyice ezin. İçerisine bir bardağın 4 te 1 ölçüde balı ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi temiz ve kuru cildinize uygulayın. Yüzünüzde 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here